poniedziałek, 27 marca, 2023
Dom i Wnętrze

Wygoda podczas gotowania

957Views

Na komfort codziennego gotowania ma wpływ wiele czynników – wielkość i układ kuchni, jakość sprzętu, czas jakim dysponujemy oraz chęci i umiejętności. Jednym z elementów, które mogą umilić czas spędzony w kuchni, są również garnki i patelnie! Aby oszczędzić sobie wątpliwej przyjemności szorowania przypalonych garnków i zaschniętych resztek, warto zaopatrzyć się w nowy, nowoczesny komplet. Jakie naczynia staną się ulubionym towarzyszem gotowania? Sprawdź!

Garnki niezniszczalne dla zmywarki

Najważniejszym czynnikiem, który decyduje o jakości garnków i patelni, jest ich budulec. Jeśli chcesz, aby nowy komplet służył w nienagannej kondycji przez wiele lat, wybieraj modele wykonane ze stali nierdzewnej.

Niezastąpione w kuchni okażą się garnki Gerlach – ceniony producent proponuje produkty z wysokogatunkowej stali 18/10. Co oznacza ten symbol? Znak 18/10 wytłoczony na garnku lub umieszczony na opakowaniu informuje, że stop stali zawiera w sobie 18% chromu oraz 10% niklu. Taki skład zwiększa odporność naczynia, nadaje mu elegancki połysk oraz zabezpiecza przed korozją i zarysowaniami. Co ważne, wysokie temperatury i ciśnienie wytwarzane podczas mycia w zmywarce nie są w stanie naruszyć struktury wysokogatunkowej stali, dzięki czemu szorowanie zabrudzeń i czasochłonne mycie zaschniętych resztek, które przywarły do ścianek, wreszcie odejdą w zapomnienie!

Podczas zakupów nowych garnków, warto zwrócić uwagę na rączki i pokrywki

Aby zapewnić sobie maksymalne bezpieczeństwo podczas przenoszenia i odcedzania gorącej zawartości, wybieraj modele z nienagrzewającymi się, dużymi rączkami. Pokrywki powinny stabilnie i pewnie przylegać do garnka i posiadać odpowietrzniki. Więcej praktycznych porad i solidne komplety garnków znajdziesz na stronie gerlach.pl.

https://alexanderncsenate.com/kuchnie-na-wymiar-wymarzona-kuchnia-wedlug-twojego-pomyslu/ https://bestiae.pl/czas-na-wyjazd-na-zimowisko/ http://wtfskf.org/standardy-jakosci-dla-producentow-wyrobow-medycznych/