piątek, 21 czerwca, 2024
Ciekawe

Jak wspomóc funkcjonowanie firmy przewozowej

1.75KViews

Każda firma przewozowa jest przedsiębiorstwem, które powinno prowadzić się z należytą starannością. Niestety czasem obowiązki przytłaczają nawet najbardziej cierpliwych kierowników. W dzisiejszych czasach gdzie wszystko jest zautomatyzowane można szukać pomocy właśnie w technologii. Systemy telematyczne są bardzo dobrym przykładem pomocy, która wspomaga kierownika w poprawie funkcjonowania każdej firmy przewozowej.

Dbkfleetmanagement – najprawdopodobniej najlepsza telematyka dla firm TSL

Dbkfleetmanagement to świetna telematyka dla firm transportowych, która w realny sposób wpływa na funkcjonowanie firm przewozowych. Na początku warto nadmienić o świetnym analizowaniu raportów spalania paliwa, które są bardzo ważne podczas planowania firmowych wydatków. Paliwo jest jednym z najważniejszych czynników w trakcie biznesu przewozowego. Wraz z dokładną analizą spalania każdego kierowcy przedsiębiorca może w łatwy sposób przeanalizować, a następnie ocenić ich pracę. Dodatkowo oprogramowanie pozwala na monitorowanie pojazdów przez co przedsiębiorca może być pewien gdzie znajdują się na mapie niezależnie od pory dnia i nocy. Pozwala to na wprowadzenie do firmy wyższego stopnia bezpieczeństwa, które jest niesamowicie ważne.

System telematyczny Dbkfleetmanagement może również pomagać kierowcom w ich codziennej pracy. Osoby, które pracowały z tym oprogramowaniem telematycznym zwracają szczególną uwagę na automatyczne odczytywanie swojego czasu pracy. Ułatwia to im spokojną pracę przez co mogą w pełni skupić się na ich najważniejszym zadaniu jakim jest bezpieczne dowiezienie towaru z punktu A do punktu B. Pracownicy chwalą również całodobową pomoc w postaci obsługi klienta, do której mogą zadzwonić w podbramkowych sytuacjach takich jak awarie, stłuczki czy wypadki drogowe.

Podsumowanie 

Jak widać Dbkfleetmanagement to świetna telematyka dla firm transportowych nie tylko wspomagająca pracę przedsiębiorców, ale również kierowców. Dzięki temu po wprowadzeniu telematyki do firmy dosłownie wszyscy są szczęśliwi!

https://humpday.com.pl/industrialna-doniczka-na-nozkach-wysoka-w-stylu-loft-nowy-wymiar-zieleni-w-mieszkaniu/ zobacz https://e-oko.com/magia-mebli-loftowych-historia-cechy-charakterystyczne-i-jak-je-wkomponowac-w-wnetrze/