niedziela, 3 marca, 2024
Ciekawe

Relaks i praca – poznaj hotel Windsor

870Views

Leżący zaledwie 30 minut drogi od Warszawy ogromny kompleks konferencyjny windsorhotel.pl to doskonałe miejsce na organizację konferencji i spotkań biznesowych, a także wesel czy przyjęć okolicznościowych i bankietów. Budynek wyróżnia się pałacową architekturą i mieści się w przepięknym otoczeniu Zalewu Zegrzyńskiego. Taka lokalizacja sprawia, że idealnie nadaje się zarówno do celów biznesowych, jak i typowo wypoczynkowych.

 

Jeśli relaks, to tylko w hotelu Windsor!

W eleganckich wnętrzach windsorhotel.pl na gości czekają iście królewskie warunki do wypoczynku. Do dyspozycji jest aż 175 pokoi, ekskluzywne restauracje oraz profesjonalna strefa SPA & Wellness z 6 gabinetami kosmetycznymi. Ponadto goście mogą korzystać z ogromnego jakuzzi i strefy saun z barem tropikalnym. Wspaniałą zabawę zapewnia klub nocy z kręgielnią i parkietem mogącym pomieścić nawet 100 osób.

Co więcej, jak na prawdziwy pałac przystało, we wnętrzach hotelu znajdują się zjawiskowe kręcone schody i szemrząca fontanna, a nawet tajne przejścia, dzięki którym można zorganizować naprawdę wyjątkową imprezę. Do relaksu zachęca też otoczenie hotelu. Obiekt znajduje się pięknej, spokojnej okolicy Zalewu Zegrzyńskiego. To znakomite miejsce na organizację różnych imprez plenerowych i aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

 

Przyjemność pracy

Windsorhotel.pl zapewnia profesjonalne zaplecze dla klientów biznesowych. Kompleks składa się z aż 37 sal konferencyjnych – każda z nich jest wyposażona w wysokiej jakości sprzęt audio-wizualny, który przydaje się podczas pokazów, konferencji czy szkoleń. Hotel gwarantuje szybki internet oraz oznakowanie sali logotypem organizatora. Dzięki temu uczestnicy spotkania z łatwością znajdą odpowiednie pomieszczenie.

Na życzenie klienta udostępniane jest dodatkowe oświetlenie, stanowiska komputerowe czy zestawy do tłumaczeń symultanicznych. Sale można zarezerwować telefonicznie.