środa, 17 kwietnia, 2024
Prawo jazdy kat D
Motoryzacja

Prawo jazdy kat D

1.46KViews

Prawo jazdy kategorii b posiada niemal każda osoba i nie da się ukryć, że wyrobienie sobie tych uprawnień nie stanowi większego wyzwania. Inaczej wygląda sytuacja, jeśli chodzi o prawo jazdy kat D, które stanowi już zdecydowanie większy problem i nie każdy chętny je uzyska.

Prawa i obowiązki

Prawo jazdy kat d to prawo jazdy, dzięki któremu jesteśmy w stanie prowadzić pojazdy pozwalające na przewożenie więcej niż 9 pasażerów na raz, co potocznie określa się jako możliwość kierowania autobusami. Trzeba rozumieć, że trudność ma tutaj wiele poziomów. Automobilklub Polski przygotowuje kierowców przede wszystkim pod względem poruszania się po drodze pojazdem stosunkowo dużym, jak również pod względem odpowiedniego zadbania o stan techniczny takiego pojazdu. Nie ma jednak szans na bezpieczną jazdę bez odpowiedniej odporności na stres oraz do zdolności do podejmowania decyzji także w sytuacji, kiedy jesteśmy bardzo zmęczeni. Prawo jazdy kat D wymaga po prostu specjalnych predyspozycji i nie każdy je ma.

Szkoła prawa jazdy w Warszawie

Chcesz zapisać się do profesjonalnej szkoły jazdy z wysoką zdawalnością?  Wybierz ofertę szkoły AutomobilKlub Polski –  www.automobilklubpolski.pl. Oferujemy kursy prawa jazdy kategorii  A1, A, B, BE, C, CE i D.

teachers.org https://e-oko.com/magia-mebli-loftowych-historia-cechy-charakterystyczne-i-jak-je-wkomponowac-w-wnetrze/ mizrachi.com