piątek, 21 czerwca, 2024
Ciekawe

W świecie 2D i 3D

777Views

Praca architekta i twórcy gier jest skomplikowana. Tworzenie wszystkich projektów zajmuje bardzo dużą ilość czasu. Praca może być znacznie szybsza, jeżeli do wykonywania swoich codziennych obowiązków ma się dostęp do najlepszych programów komputerowych.

Wiedza i umiejętność – kurs Sketchup

Architekci na różnym poziomie zaawansowania oraz projektanci gier w ostatnich latach bardzo często używają programu Sketchup. Praca z tym programem wymaga systemu operacyjnego Windows XP/Vista/7/8,10 lub  Apple Mac OS X (10.7+). Autorem tego programu graficznego obecnie jest Trimble. Sketchup pozwala na zaprojektowanie wspaniałego świata 3D, gdzie mogą pojawić się najróżniejsze elementy. Jakie dokładnie? Tego wszyscy dowiedzą się dokonując zapisów na kurs Sketchup. Tego typu szkolenia dostępne są online dla wszystkich zainteresowanych osób. 

Program szkolenia

Kurs z obsługi tego programu podzielony jest na kilka etapów. Wszystko dokładnie zależy od szkoleniowców, którzy na ogół dzielą całość na szkolenie podstawowe i zaawansowane. Potem można zapisać się na kolejne kursy, jak np. V-Ray dla Sketchup. To już bardziej zaawansowany temat, którego poznanie wymaga dokładności, precyzyjności i siły woli. W końcu nie każdy może poświęcić aż tyle czasu na naukę. Nie można jednak zapomnieć, że im lepsza znajomość tego programu, tym lepsze usługi będzie można w przyszłości zaoferować swoim klientom. Architekci oraz projektanci gier mogą zarabiać duże pieniądze, jeżeli ich praca wykonywana przy tym programie będzie sprawna i szybka. 

 

https://6krokow.pl/-jak-wybrac-najlepsze-ubezpieczenie-samochodu-przewodnik-krok-po-kroku/ https://codilab.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-przez-caly-rok/ http://polskaniezwykla.pl/promowane/brak-ubezpieczenia-samochodu--ryzyka-i-konsekwencje-prawne