wtorek, 21 maja, 2024
Motoryzacja

Części do modelu Iveco Stralis

943Views

Iveco Stralis to dość kultowy model samochodu, który na co dzień można znaleźć na krajowych i międzynarodowych drogach. To samochód ciężarowy pochodzący od włoskiej firmy Iveco, która charakteryzuje się długowiecznością i trwałością przez lata użytkowania. Jednak mimo wszystko ciężarówka to ciężarówka i prędzej czy później potrzebuje dobrych zamiennych części. Jakie rodzaje części warto dopasować do tego modelu?

Rodzaje części samochodowych dla Iveco Stralis 

Posiadając firmę przewozową z pewnością warto mieć hurtownie posiadającą różnorodne części. Iveco Stralis jest modelem, do którego dedykowane części posiada hurtownia DBK Parts, z której wielu klientów jest bardzo zadowolonych. W przypadku tego modelu bardzo często pada wybór na dobrze dostosowane części zamienne. Niektórzy klienci boją się takich części najbardziej zwracając uwagę na dodatek słowa ,,zamienne”. Jednak oznacza to jedynie fakt, że zostały wytworzone na wzór oryginalnej części, a wytworzyła je bądź sprowadziła inna firma. Takie części są jak najbardziej dobrze dopasowane do ciężarówek i nie należy się ich bać. Są nawet o wiele tańsze od oryginałów co z perspektywy przedsiębiorcy jest bardzo kuszące.

Dla pojazdów ciężarowych i dostawczych DBK Parts przygotowała również specjalną ofertę zamiennych części używanych. Są to części wspomniane w poprzedniej części wpisu, ale były już wykorzystywane przez jakiś pojazd. Takie akcesoria charakteryzują się taką samą budową jednak mogą być w jakiejś części zużyte. Takie części wielu przedsiębiorców kupuje gdy inne części w nowej formie są bardzo trudno dostępne. Wtedy z pewnością lepiej wybrać część używaną niż pozwolić sobie na bardzo długie postoje uszkodzonej ciężarówki.

Podsumowanie 

Wybór odpowiedniego rodzaju części zawsze należy do przedsiębiorcy. Najważniejsze to korzystać z wysokiej jakości hurtowni, która posiada szeroki dobry dostęp do różnorodnych części. Wtedy wszystko pójdzie sprawnie, a samochód wróci na drogę jak najszybciej.