poniedziałek, 27 marca, 2023
Zdrowie i Uroda

Zestawy akcesoriów do paznokci dla każdego etapu procesu

634Views

Lakier żelowy nie traci popularności od wielu lat, a nawet zyskuje na popularności. Pojawiają się nowe rozwiązania dla piękniejszego i wysokiej jakości manicure, a także nowe ciekawe technologie projektowe. Jakie są zestawy do powlekania paznokci lakierem żelowym? Co powinno być zawarte w zestawie? Oto ważne pytania…poszukajmy odpowiedzi wspólnie.

Rozwiązania uniwersalne

Wielu producentów produkuje gotowe w pełni funkcjonalne zestawy startowe do pracy z żelowymi lakierami, w komplecie z lampą lub bez (w tym przypadku należy ją kupić osobno). Wszystkie akcesoria do paznokci są przydatne i uzupełniają się wzajemnie w idealny sposób. Wszystkie też przybory i materiały eksploatacyjne mają odpowiednią klasę. Nie można zgodzić się na bylejakość, która prowadzi do niepowodzeń.

Idealny zestaw do pielęgnacji i zdobienia paznokci

Jakie akcesoria do paznokci powinien zawierać zestaw dla łatwego startu w branży usług związanych z dbaniem o paznokcie?Lampa, za pomocą której wykonasz manicure. Może emitować ultrafiolet, może posiadać diody Led lub być hybrydą. Jeśli zamierzasz zrobić manicure żelowymi lakierami, to dioda Led lub lampa hybrydowa będzie odpowiednia.

Akcesoria do paznokci w etapie przygotowawczym

Punkt – akcesoria do paznokci na liście otwiera znany i pożyteczny – pilnik do paznokci. Służy do ukształtowania luźnej krawędzi.

Odtłuszczacz, w celu usunięcia resztek kurzu, brudu i tłuszczu ze skóry i powierzchni paznokcia.

Podkład, aby zapewnić dobrą przyczepność sztucznego materiału do powierzchni naturalnego paznokcia (niezbędny do cienkich paznokci).

Zestaw akcesoriów do paznokci na etapie powlekania płytki lakierem

Kolorowy lakier żelowy (w przypadku korzystania z systemu jednofazowego) lub zestaw składający się z lakieru bazowego, barwnego lakieru żelowego i lakier nawierzchniowego (w przypadku korzystania z systemu trójfazowego).

Niestrzępiące się chusteczki do odtłuszczania i usuwania lepkiej warstwy. Pozwalają na przedłużenie trwałości wykonanej nawierzchni.

Olejek do skórek na zakończenie zabiegu manicure. Zmiękcza i uelastycznia tkanki okalające płytkę paznokcia.

Do etapu usuwania lakieru żelowego potrzeba innych akcesoriów

Akcesoria do paznokci na zakończenie procesu pozwalają przygotować pole pod kolejny projekt.

Folia odrywana lub z gąbką zabezpiecza, nasączone w substancjach zmiękczającymi waciki.

Zmywacz do paznokci żelowych pozwalający usunąć starą powłokę bez obawy uszkodzenia płytki paznokcia.

Niestrzępiące się chusteczki jw. dbają o czystość procesu.

Pusher służy do bezszkodowego usunięcia starego lakieru

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/akcesoria/akcesoria-akcesoria/.

https://tyxynk.com/sprzedaz-mieszkania-o-czym-warto-pamietac/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/179-kuchnia-w-stylu-nowojorskim https://electraymartin.com/kask-jezdziecki-niezbedny-w-czasie-nauki-jazdy-konnej/