piątek, 1 grudnia, 2023
Dom i Wnętrze

  Szczotki do odkurzaczy Philips  

800Views

 

Posiadając w domu odkurzacz warto jest doposażyć go w różnorodne szczotki, które ułatwią codzienne czyszczenie różnych powierzchni. Każda powierzchnia jak i każda szczotka jest inna dlatego należy dopasować rodzaje szczotek do danego materiału. Szczotki do odkurzaczy Philips charakteryzują się ogromnym wyborem szczotek dopasowanych do najróżniejszych powierzchni.

Szczotki do odkurzaczy Philips – rodzaje

 

Przed zakupem szczotek warto dowiedzieć się jakie szczotki do odkurzaczy Philips przygotował dla swoich klientów. Bardzo popularnymi szczotami do dywanów są turboszczotki. Posiadają one ciągle kręcący się wałek z elektrostatycznym włosiem, które wręcz przyciąga do siebie cały kurz, brud czy włosy znajdujące się we wnętrzu dywanu idealnie go sprzątając. Taka turboszczotka dla dywanu jest idealna lecz dla paneli jest największym wrogiem – może je porysować. Dlatego dla paneli bardziej odpowiednie będą szczotki posiadające gumowe nakładki/kółka chroniące przed zarysowaniami. Dzięki nim można efektywnie wysprzątać całą powierzchnię parkietu nie powodując żadnych szkód.

 

Szczotki do odkurzaczy Philips są również dostosowane do bardziej różnorodnych, mniej spotykanych powierzchni. Przykładowo powierzchnia tapicerska sofy czy tapicerka samochodu również może być sprawnie wyczyszczona. W takim wypadku najlepiej sprawdzą się mniejsze szczątku o kształcie litery T. Dodatkową pomocą mogą tutaj służyć szczotki wydłużone z wąskim zakończeniem bardzo mocno wciągające powietrze. Są idealne w przypadku odkurzania najwęższych powierzchni dostając się tam gdzie żadna inna szczotka nie ma prawa się dostać.

 

Kompatybilność szczotek i odkurzaczy

 

Wybierając odpowiednie szczotki nie należy zapominać o kompatybilności na linii szczotka – odkurzacz. Nie każda szczotka pasuje do każdego odkurzacza dlatego przed zakupem należy dokładnie sprawdzić czy dana szczotka jest kompatybilna z odkurzaczem, który posiada się w domu. W przeciwnym razie zakup może okazać się nietrafiony.

https://dragonbleuusa.com/liposukcja-jak-wyglada-zabieg-odsysania-tluszczu/ https://4-bet.com.pl/lifting-bez-skalpela-to-klucz-do-mlodego-wygladu/ https://beesafe.pl/porady/mandat-za-jazde-buspasem/