piątek, 1 grudnia, 2023
Zdrowie i Uroda

Stroje kąpielowe – trendy 2019

529Views

Lato króluje już od pewnego czasu i jeżeli jeszcze nie masz stroju kąpielowego, to czas najwyższy to zmienić. W tym sezonie wybór jest bardzo szeroki. Strój jednoczęściowy, czy dwuczęściowy. Kolorowy czy jednobarwny? Każda z kobiet znajdzie fason, który sprawi, że będziemy dobrze się czuły w trakcie letniego lenistwa. Jaki strój kąpielowy wybrać na sezon 2019?

Jednoczęściowy czy dwuczęściowy?

Nie zależnie od tego, czy będziesz leżała na plaży i się opalała, czy uprawiała sporty wodne strój kąpielowy trzeba wybrać. Zawsze musi być to strój wygodny, a jednocześnie taki, w którym będziesz dobrze się czuła. Wygoda stroju kąpielowego to podstawa udanego wypoczynku.

Tego lata można wybrać ciekawe stroje kąpielowe dwuczęściowe jak i jednoczęściowe. Wszystko zależy od tego, w którym czujesz się lepiej.

Kwiaty, cętki, grochy

W tym sezonie dużą popularnością cieszą się stroje kąpielowe dwuczęściowe. Rekordy popularności biją stroje retro z wysokim stanem. Dlaczego kobiety tak pokochały ten fason? Wysokie majtki świetnie maskują drobne niedoskonałości, takie jak rozstępy, czy fałdki na brzuchu. W takim stroju od razu czujemy się bardziej atrakcyjne.

Czarny strój kąpielowy może nie odejdzie do lamusa, ale wzory, które pojawiają się na strojach kąpielowych to ostra konkurencja dla stonowanej i jednak trochę smutnej czerni. Wzory florystyczne, grochy, czy zwierzęce printy od kilku sezonów, nieprzerwanie królują na plażach.

Monokini – jednoczęściowy, a jakby dwu?

Monokini jest jednoczęściowym strojem kąpielowym, który jest połączeniem kostiumu jednoczęściowego z bikini. Dzięki swoim fantazyjnym wycięciom odwraca uwagę od niedoskonałości figury. Optycznie wyszczupla sylwetkę i w kuszący sposób podkreśla figurę.

Marynarskie paski

Stroje kąpielowe dwuczęściowe tak samo jak jedno częściowe nadal bardzo często mają motywy marynarskie. Jest to motyw, który od wielu sezonów króluje na plażach i nic nie wskazuje na to, by coś miało się zmienić.

Tankini – zadanie ukryć niedoskonałości

Tankini jest strojem kąpielowym do zadań specjalnych. Jest to strój kąpielowy dwuczęściowy, którego górę stanowi koszulka, której zadaniem jest zamaskować większy brzuszek. Na pewno jest to trend, który się przyjmie, gdyż bardzo dobrze spełnia swoje zadanie. Dzięki temu rozwiązaniu nie jedna z nas lepiej poczuje się w dwuczęściowym stroju kąpielowym.

Lato 2019 jest bardzo ciekawe pod względem zaproponowanych strojów kąpielowych. Kilka rozwiązań, jak majtki z wysokim stanem, czy tankini na pewno na dłużej zostaną na naszych plażach, gdyż bardzo dobrze ukrywają mankamenty kobiecych sylwetek.

https://beesafe.pl/porady/przeglad-auta-z-gazem/ https://bibliotecalibre.org/kiedy-sa-efekty-po-egzosomach/ https://lillanails.pl/twoje-usta-sa-zbyt-waskie-kwas-hialuronowy-moze-to-zmienic/