poniedziałek, 27 marca, 2023
Sale szkoleniowe w Warszawie
Ciekawe

Sale szkoleniowe w Warszawie

669Views

Automobilklub Polski oferuje swoim klientom nie tylko doskonale przygotowane szkolenia z zakresu nauki jazdy, ale również sale do wynajęcia. Sale szkoleniowe w Warszawie, które oferuje Automobilklub to wysokiej klasy obiekty, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych klientów.

Obiekt dysponuje siedmioma nowoczesnymi salami, z których każda wyposażona jest w klimatyzację. Ich powierzchnia wynosi od dwudziestu do ponad trzystu metrów. W salach jednocześnie może przebywać od dziesięciu do ponad dwustu osób. Plusem obiektu Automobilklubu Polskiego jest doskonałą lokalizacja. W zaledwie piętnaście minut można się tu dostać z centrum miasta. Dojechać do obiektu można zarówno własnym autem, jak i autobusem oraz tramwajem. Obiekt jest doskonale przygotowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wszystkie sale są świetne wyposażone. Klienci mogą liczyć na wygodne meble, rzutniki multimedialne, tablice, nagłośnienie. W efekcie nie ma żadnego problemu z wygłoszeniem wykładu czy przeprowadzeniem prezentacji.

Oferta wynajmu sal szkoleniowych w Warszawie

Automobilklub Polski oferuje klimatyzowane sale szkoleniowe z nowoczesnym wyposażeniem – www.automobilklubpolski.pl/opis-sal-szkoleniowo-konferencyjnych.

https://pedes2016.org/jak-gotowac-smacznie-i-szybko/ https://puneonlinemall.com/pogoda-w-turcji-w-sezonie/ https://puneonlinemall.com/pierwsze-godziny-nauki-jazdy-konnej/