środa, 17 kwietnia, 2024
Biznes

Sala konferencyjna, w której zorganizujesz konferencje, bankiet i wigilię firmową w województwie mazowieckim

1.19KViews

Organizujesz spektakularne wydarzenie firmowe? Czy może poszukujesz po prostu jakiegoś przytulnego miejsca na wigilię firmową? Niezależnie od tego, jaki typ spotkania planujesz, chcemy Ci pomóc w zakresie pomysłów, koncepcji, organizacji i realizacji. Zadbamy o Twoje wydarzenie. Przedstawiamy dwa uniwersalne pod względem świadczonym usług obiekty. To doskonały wybór na imprezy biznesowe, spotkania, konferencje, szkolenia, a nawet imprezy świąteczne.

 

Hotel Bellotto *****

Hotel znajduje się wewnątrz XVI-wiecznego Pałacu na warszawskim Starym Mieście. Sale konferencyjne Bellotto mają zastosowanie jako miejsca do zorganizowania spotkań o różnym charakterze – konferencje, szkolenia, uroczystości weselnej lub innych imprez okolicznościowych. Wszystkich sal jest łącznie 7. Największa sala konferencyjna to Sala Balowa, mieszcząca do 250 osób. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o obiekcie, danych kontaktowych do hotelu to zapraszamy do zapoznania się z treściami na naszym portalu –http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/mazowieckie/.  Nadaje się idealnie do organizowania konferencji, bankietów, pokazów mody, itp. Sala Malinowa i Marmurowa są salami, w których serwuje się posiłki, więc mogą odbywać się w nich przeróżne imprezy firmowe, takie jak wigilie. Wykwalifikowana kadra Hotelu Bellotto gwarantuje najwyższą jakość używanych produktów oraz  wspaniałą oprawę eventową i kulinarną w czasie trwania każdego spotkania. Hotel dysponuje luksusową bazą wypoczynkową – 47 miejsc noclegowych w pokojach typu Superior i Classic oraz Apartamenty Delux i Standard. Strefa relaksu zadowoli Gości szczególnie dbających o kondycję fizyczną, ale i tych poszukujących po prostu odrobiny wyciszenia. Do dyspozycji oddaje się siłownię, saunę suchą lub parową oraz szereg zabiegów kosmetycznych.

Jeżeli szukasz miejsca na przeprowadzenie wigilii firmowej polecamy stronę http://www.salekonferencyjne.pl/wigilie-firmowe/, znajdziesz tam obiekty posiadające sale bankietowe, niektóre nawet maja specjalna ofertę wigilijną.

 

Hotel Czerniewski

Ten nowoczesny hotel w Warszawie ma dużo do zaoferowania. Po pierwsze, dogodna lokalizacja – 9 minut od portu lotniczego Chopin oraz 10 minut od ścisłego centrum miasta. Centrum Konferencyjne Czerniewski to doskonale zaopatrzone miejsce na szkolenia, konferencje oraz mniej formalne wydarzenia w gronie swoich współpracowników. Sale konferencyjne są klimatyzowane, z bardzo dobrym zapleczem technicznym – łącznie 5 pomieszczeń. Sale bankietowe zapewniają komfort i szampańską zabawę, nawet w gronie liczącym 300 osób. Wystrój wnętrza dobierany jest indywidualnie, w zależności od charakteru imprezy. Restauracyjne zaplecze kuchenne zadba o Wasze żołądki – dania przygotowywane są ze świeżych produktów, gwarantując najwyższą jakość. 86 miejsc noclegowych, przygotowanych dla pragnących przedłużyć swój pobyt – 38 pokoi 2-osobowych, 4 pokoje 1-osobowe i 2 pokoje 3-osobowe.

Uniwersalna sala konferencyjna na konferencje,  bankiety i wigilie firmowe? Dostaniesz wszystko, czego pragniesz! Zajrzyj na naszą stronę internetową podaną powyżej i wybierz coś dla siebie.

i-ta-events.com https://4sch.pl/ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-designu-i-wydajnosci/ Kwietnik kubik stalowy loft