poniedziałek, 27 marca, 2023
Parasole ogrodowe do koloru do wyboru
Dom i Wnętrze

Parasole ogrodowe do koloru do wyboru

1.91KViews

Parasole ogrodowe to nie tylko sprzęty, które organizują nasze przebywanie  w strefach zewnętrznych (w ogrodach prywatnych, na komercyjnych tarasach firmowych czy na kawiarnianych ogródkach). To także istotne elementy stylizacyjne. Myśląc o zakupie parasola i ustawieniu go w danym miejscu, warto wziąć pod uwagę nie tylko udogodnienia funkcjonalne, ale też formę i kolor. Do wyboru mamy klasyczne parasole okrągłe lub te bardziej awangardowe parasole kwadratowe. W kwestii koloru zaś dominuje biel i szarość, jako najbardziej popularne barwy parasoli do ogrodu.

Kompozycje z parasolami ogrodowymi w białym kolorze

Parasole ogrodowe w białym kolorze to zjawisko samo w sobie. To wdzięk i lekkość wizualna, którą pokochają osoby ceniące sobie klasyczne piękno. Wprowadzą je na patio, na taras czy na placyk białe parasole w kształcie koła. Kompozycje z takimi właśnie przedmiotami zapierają dech w piersi. Zwłaszcza gdy biel parasola spotyka się z bielą mebli i roślin. Jak w bajce! Trochę jak w dawnych czasach, kiedy w otoczeniu pałacu czy willi spotkać można było białe meble ogrodowe wraz z dodatkami. Jak z obrazów dziewiętnastowiecznych, na których ukazywano wytworne spotkania w plenerze.

Jeśli chcemy, żeby wybrany zakątek prezentował się tak bardzo malarsko, to postawmy w nim duży, biały parasol okrągły. Recz, która przyda się podczas słońca, ale też ślicznie dopełni romantyczną i zjawiskową wizję ogrodową. Przy takim parasolu idealnie wyglądać będą białe meble drewniane czy technorattanowe. Doskonałym uzupełnieniem białego parasola będą białe dodatki dekoracyjne jak poduszki, lampiony czy po prostu białe kwiaty (także sztuczne, zrobione na przykład z jedwabiu).

Kompozycje z szarymi parasolami ogrodowymi

Jeśli zaś pociąga nas wybitnie nowoczesne piękno, na przykład w wersji industrialnej czy minimalistycznej, to wybierzmy szare parasole ogrodowe. Idealnie wpasowujące się w estetykę szarości, która obecnie przeżywa swój złoty wiek. Coś pięknego, coś nowoczesnego i coś modnego, czyli szare parasole w formie kwadratu.

http://ipjforum.org/jaki-sprzet-dla-konia/ https://beesafe.pl/porady/uprawnienia-strazy-miejskiej/ https://anisabutt.com/rzeczy-dla-poczatkujacego-jezdzca/