niedziela, 3 marca, 2024
Ciekawe

Opakowania papierowe – najlepsza reklama Twojej firmy!

850Views

Producent opakowań induplo.pl oferuje wysokiej jakości opakowania papierowe z nadrukiem lub bez. W firmie ważna jest dbałość o środowisko, dlatego produkty powstają z wysokiej jakości papieru z recyclingu. Nadruki dopracowywane są w każdym detalu, dzięki czemu zachwycają żywymi barwami i jasnym przekazem. Oferta obejmuje zarówno papierowe torebki, jak i tekturowe pudła.

 

Świętuj z induplo.pl – torby świąteczne

Święta, urodziny, imieniny czy rocznica ślubu – każdy dzień jest doskonały na świętowanie. Torebki ozdobne produkowane przez induplo.pl wyróżniają się wysoką jakością wykonania, wysublimowanymi zdobieniami i starannym wykończeniem. To doskonałe opakowanie na większy prezent czy drobny upominek.

Torby ozdobne dostępne są w różnych rozmiarach, kolorach oraz wzorach. W sprzedaży są zarówno torebki świąteczne, jak i całoroczne czy z typowo dziecięcymi wzorami. Szczególnie efektownie prezentują się torebki z trójwymiarowymi wzorami oraz z gniecionego papieru. Istnieje możliwość wykonania na zamówienie określonych kolorów. Oferta obejmuje także eleganckie torebki na alkohol.

 

Pudełka induplo.pl – na każdą okazję

Asortyment induplo.pl to także pudełka kartonowe, tekturowe, jednoczęściowe oraz z wieczkiem. Zwykłe, kartonowe pudła doskonale nadają się jako opakowanie różnego rodzaju przesyłek. Zarówno pudełka kartonowe, jak i tekturowe dostępne są z okienkiem lub bez i mogą mieć różne kolory oraz nadruki. Do wyboru jest szereg rozmiarów, dzięki czemu z łatwością można dopasować opakowanie do tego, co ma się w nim znaleźć.

Nowoczesne pudełka jednoczęściowe to świetny pomysł na zapakowanie niewielkiego upominku. Wszystkie opakowania są wykonane z papieru wysokiej jakości, a na życzenie klienta może być na nich umieszczony wybrany nadruk. Producent oferuje także solidne, tekturowe pudełka na alkohol.