poniedziałek, 27 marca, 2023
Dom i Wnętrze

Nowa sypialnia – drewno czy sklejka?

899Views

Urządzanie lub remont sypialni wiąże się z koniecznością podjęcia ważnych decyzji, które będą miały wpływ na Twój komfort wypoczynku i jakość snu. Jedną z nich niewątpliwie jest wybór mebli. Jakie umeblowanie sprawdzi się w sypialni lepiej: drewniane czy wykonane z płyt meblowych? Sprawdź!

Meble z płyty

Lekkie meble z płyty meblowej jeszcze do niedawna gościły w większości domów. Na popularność tego typu wyposażenia wpływały przede wszystkim szeroki wachlarz dostępnych modeli, niska cena i niemal nieograniczona paleta kolorystyczna. W praktyce zazwyczaj okazywało się, że meble z czasem niszczały, nie były w stanie utrzymać dużych obciążeń. Dzisiaj jednak coraz większa część z nas odchodzi od masowo produkowanych, lichych mebli na rzecz oryginalnych wyrobów wysokiej jakości.

Meble z drewna

Jeśli wydaje Ci się, że zabudowa z litego drewna jest toporna i nie współgra z nowoczesną myślą architektoniczną, musimy wyprowadzić Cię z błędu! Kolekcje najlepszych producentów zachwycają lekkością i minimalizmem, które doskonale wpisują się w klimat nowoczesnych mieszkań. Doskonałym przykładem drewnianych mebli, które znajdą zastosowanie w sypialni każdego trendsettera są szafy, łóżka, komody i szafki nocne dostępne na stronie notodo.pl. Jasne drewno o naturalnej strukturze ociepla wnętrza, dodaje im ciepła i przytulności, co świetnie współgra z bijącym rekordy popularności stylem skandynawskim.

Co ważne, meble z drewna są nie tylko pięknie wykończone, ale również niezwykle trwałe. Możesz mieć pewność, że drewniane łóżko czy szafa będzie w nienagannym stanie służyła przez wiele lat. Ponadto, ewentualne uszkodzenia można niskim kosztem usunąć, poddając meble renowacji.

https://e-oko.com/altcoiny-godne-uwagi/ https://adoptastate.org/odpowiednie-oficerki-jezdzieckie/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/167-kuchnia-w-stylu-loftowym