wtorek, 21 maja, 2024
Meble ogrodowe inne niż wszystkie
Ciekawe

Meble ogrodowe inne niż wszystkie

3.39KViews

Nie tylko współczesne wnętrza stają się strefami oryginalnych stylizacji. Także w ogrodowej przestrzeni coraz częściej poszukujemy tego, co zaskakujące i wyróżniające od strony formalnej czy aranżacyjnej. Zależy nam na czymś więcej niż tylko na wygodzie ogrodowego przebywania. Chcemy także, żeby nasze tarasy, werandy, altanki piękniały i wyróżniały się jednocześnie spośród pozostałych. Nietuzinkowe meble ogrodowe pomogą nam takie wyjątkowe kompozycje tworzyć.

Zestaw rattanowy

Kiedy brakuje nam pomysłów na to, jak oryginalnie umeblować ogrodową przestrzeń, to zerknijmy tutaj: gardenspace.pl. W Garden Space odkryjemy między innymi szlachetną urodę mebli rattanowych. Zachwycimy się fotelami czy krzesłami, które mają w sobie ten dyskretny wdzięk rzeczy wykonanych ręcznie z naturalnego materiału. Zestaw rattanowy na przykład z całą pewnością wyróżni każdy zakątek, w którym go umieścimy. Wniesie do niego ten subtelny wdzięk lekkich, finezyjnych i malarskich przedmiotów.

Białe meble technorattanowe

A może technorattan w białej kolorystyce? Takie meble stać się mogą bazą dla aranżacji w stylu egzotycznym czy nadmorskim. Biel w połączeniu z cudownym błękitem idealnie zaprezentuje się na tarasie inspirowanym greckimi klimatami. Biały zestaw z techhnorattanu posłużyć też może do rozświetlenia ponurej werandy czy ciemnego patio. Pozwala nam na zabawę kolorem. Trochę na zasadzie malowania obrazu, kiedy to białe akcenty stają się niezbędne do rozjaśnienia całości.

Postindustrialne meble aluminiowe

Niewątpliwie także aluminium wnosi sporo zaskoczenia do ogrodowych aranżacji. Meble wykonane z tego materiału to nowoczesność sama w sobie. Aluminiowe stoły, krzesła fotele, sofy doskonale dopełnią postindustrialną wizję ogrodową, w której istotną rolę odgrywa też szkło i beton.