poniedziałek, 27 czerwca, 2022
Zdrowie i Uroda

Laser frakcyjny – skuteczny sposób na mankamenty skóry!

605Views

Gładka cera wielu osobom wydaje się niedoścignionym ideałem. Rozwój medycyny i nauki przyczynił się jednak do wynalezienia metod, które umożliwiają znaczną poprawę stanu skóry. Ogromną popularnością cieszy się zachwycająco skuteczny laser frakcyjny. Wyjaśniamy jak działa!

 

Zmarszczki, blizny, przebarwienia czy inne defekty skórne są powodem kompleksów u wielu ludzi. Wcale nie trzeba się godzić z ich istnieniem! Zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego gwarantują świetne efekty i znaczną poprawę wyglądu. Sprawdź na czym polegają!

 

Na co pomaga laser frakcyjny?

Zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego są skuteczne w przypadku m.in.:

  • zmarszczek i utraty jędrności skóry;
  • przebarwień (słonecznych lub starczych);
  • nierównomierny koloryt skóry;
  • rozstępy i blizny;
  • popękane naczynka;
  • rozszerzone pory.

Wiązki lasera działają na tkanki, stymulując je do regeneracji oraz wytwarzania nowych włókien kolagenowych, które odpowiadają za jędrność, elastyczność  i koloryt skóry.

 

Jak wygląda zabieg z laserem frakcyjnym?

Najlepsze efekty osiąga się po wykonaniu serii zabiegów. Każdy trwa nie dłużej niż godzinę. Przed nim nakłada się preparaty odkażające i dezynfekujące, a po – łagodzące. By zwiększyć komfort stosuje się krem znieczulający lub znieczulenie miejscowe. Sam cykl nie jest bolesny, ale skutkami ubocznymi użycia lasera frakcyjnego (utrzymującymi się przez krótki czas) są zwykle obrzęki i zaczerwienienie skóry.

Każdy może zadbać o swoją skórę i znacznie poprawić jej wygląd! Warto inwestować w swoje dobre samopoczucie oraz pewność siebie. Zdecyduj się więc na profesjonalny zabieg w klinice, by odmienić swoje życie!

https://easi-ta-events.com/palenisko-ogrodowe-kwadratowe-doskonaly-element-aranzacji/ https://dajplus.pl/czym-jest-i-ile-kosztuje-rejestracja-samochodu/ https://beesafe.pl/porady/pakiet-dealerski/