środa, 17 kwietnia, 2024
Dom i Wnętrze

Kokon bujak – funkcjonalny i designerski mebel do ogrodu!

705Views

Kokon bujak to jeden z chętniej kupowanych mebli ogrodowych – fotel ten odznacza się nietuzinkową konstrukcją, ale też wysokim poziomem wygody. Fotel kokon może stanowić uzupełnienie dla rozbudowanych kolekcji tarasowych, jak również być pojedynczym elementem na balkonie czy tarasie.

Technorattanowy kokon bujak w ogrodzie i na tarasie

Odpoczynek blisko natury i słońca to doskonały sposób na to, aby podładować wewnętrzne akumulatory. Zaprojektowanie przestrzeni ogrodowej czy tarasowej w tym celu nie zajmie nam wiele czasu. Szeroki wybór mebli ogrodowych pozwoli na dopasowanie konkretnych produktów do potrzeb – warto jednak zwrócić uwagę na kokon bujak, który jest obecnie jednym z najchętniej kupowanych mebli ogrodowych. Kokon bujak to nic innego jak wiszący fotel, który pozwoli bujać w obłokach i odpoczywać stylowo! Mebel ten posiada obszerne siedzisko ukryte w wiszącym kokonie. Konstrukcja mebla opiera się na aluminiowym stelażu. Dzięki malowaniu proszkowemu możemy mieć pewność, że konstrukcja oprze się wilgoci, korozji, jak również odkształcaniu. Okrycie mebla tworzy plecionka technorattanowa – jej nieporowata struktura nie wchłania wilgoci, brudu, nie płowieje.

Kokon bujak – bujaj w obłokach!

Konstrukcja tego fotela sprawia, że możliwe jest dosłowne oderwanie się stopami od ziemi! Wewnątrz obszernego kokonu znajduje się wygodne siedzisko, które dodatkowo można wypełnić poduszkami, kocami. Fotel wiszący kokonosłoni użytkownika przed silniejszymi podmuchami wiatru, jak również przed silnym promieniowaniem słonecznym. Konstrukcja pozwoli też swobodnie bujać siedzisko, co z pewnością ukoi nerwy. W okresie jesieni i zimy kokon bujak warto okryć dedykowanym pokrowcem, który osłoni mebel przed osiadaniem kurzu czy wilgocią.

 

 

 

ot.pl oo.pl solqro.org