niedziela, 3 marca, 2024
Ekskluzywne meble ogrodowe do nowoczesnego ogrodu
Dom i Wnętrze

Ekskluzywne meble ogrodowe do nowoczesnego ogrodu

1.37KViews

Starannie zaaranżowany ogród jest najpiękniejszą ozdobą bryły domu. Bujne kwiaty, kaskady wodne, subtelne dekoracje i harmonijne kompozycje sprawiają, że odpoczynek na świeżym powietrzu staje się największą przyjemnością letnich dni. Aby czerpać maksimum korzyści z każdego, ciepłego dnia, wśród elementów tworzących ogrodową mozaikę nie może zabraknąć ekskluzywnych mebli ogrodowych. Jakich? Sprawdź!

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu – warto?

Producenci wyposażenia outdoorowego proponują obecnie ogromy wybór mebli dedykowanych zewnętrznym przestrzeniom. Wśród kompletów z drewna, tworzyw sztucznych, aluminium czy wikliny, największą popularnością cieszą się modele zbudowane z technorattanu. Syntetyczny rattan łączy w sobie wszystko, czego możemy oczekiwać od tego typu produktów – wytrzymałość na urazy mechaniczne i czynniki zewnętrzne, lekkość, wygodę użytkowania… Tego typu meble nie wymagają od gospodarzy wykonywania żadnych zabiegów impregnacyjnych ani stosowania zabezpieczeń poza sezonem. Co więcej, ekskluzywne meble ogrodowe wyplatane z technorattanu urzekają swoją minimalistyczną linią i subtelną kolorystyką, które wnoszą do przestrzeni smak i klasę.

Jakie rozwiązania są na czasie?

Jeszcze do niedawna zdecydowana większość z nas wyposażała swoje tarasy w klasyczne komplety składające się ze stołu i krzeseł. Dzisiaj niekwestionowanym liderem w ekskluzywnych ogrodach są meble, które przemycają do ogrodów salonowy klimat – kanapy o modułowej budowie, fotele z miękkimi poduchami, podwieszane na hakach lub stelażach huśtawki w formie zabudowanych kokonów i leżaki, które w niczym nie ustępują modelom, na jakich wypoczywamy w salonach SPA.