wtorek, 21 maja, 2024
Ciekawe

Dobrze zorganizowana zabawa firmowa

780Views

Podstawą dobrze, sprawnie działającej firmy jest jest zgrana ekipa. Pracownicy średnich firm i korporacji często pracują w dużym stresie i pod silną presją. W związku z powyższym- nie mają ani czasu, ani okazji, by lepiej się poznać i nawiązać dobre, stabilne relacje. Zgrany zespół pracuje na korzyść przedsiębiorstwa. Z czasem funkcjonuje, jak wielka rodzina, której członkowie mogą na siebie liczyć i służą dobru wspólnemu.

Zabawa firmowa – kluczem do budowania koleżeńskich więzi.

Jednym z najlepszych pomysłów, na jakie może wpaść zarząd danej firmy jest organizacja imprezy firmowej. Warto dobrze przemyśleć miejsce, gdzie owa impreza miałaby się odbyć. Jeśli firma funkcjonuje w stolicy- najlepszym miejscem na tego typu przyjęcie byłby hotel pod Warszawą. Łatwy dojazd i bogata w zieleń okolica- to dodatkowe atuty hotelu pod Warszawą. Pracownicy, którzy widzą zaangażowanie swoich szefów są wydajniejsi i chętniej uczestniczą w projektach. Hotel pod Warszawą, który pomaga organizować imprezy pracownicze jest więc idealnym punktem na mapie.

Bankiet – idealna okazja do budowania relacji

Relacje biznesowe, oprócz tego, że dotyczą obrotu pieniędzmi i towarem bądź usługą, opierają się również na zwykłych relacjach międzyludzkich. Łatwiej podpisywać trudne kontrakty, znając kontrahenta i nawiązując z nim wcześniej pozytywną relację. Wówczas klimat między partnerami biznesowymi zmienia się z chłodnego na bardziej sprzyjający często trudnym pertraktacjom. Dzięki udanemu bankietowi udaje się rozluźniać czasami napięte sytuacje pomiędzy kontrahentami. Dobra, lokalna kuchnia oraz świetnej jakości mocniejsze trunki pomagają przełamać pierwsze lody. Pomaga w tym profesjonalna, odpowiednio wyszkolona obsługa, ładna lokalizacja hotelu (pod Warszawą jest mnóstwo, atrakcyjnych turystycznie miejsc, które przy okazji warto zobaczyć) oraz estetyczny wygląd sali bankietowej, zaprojektowanej oraz urządzonej zgodnie z najnowszymi trendami i według wysokich standardów europejskich.

Budowanie autentycznych, pozytywnych relacji koleżeńskich zespołu pracowniczego i managerów jest kluczowym aspektem w perspektywie wieloletniej, wspólnej pracy. Warto więc inwestować w różnego rodzaju imprezy, które w naturalny sposób pomagają te relacje budować. Cykliczne organizowanie imprez, sprzyja również ociepleniu relacji już zbudowanych.

Artykuł powstał we współpracy z Hotelem Lamberton pod Warszawą