poniedziałek, 27 czerwca, 2022
Depilacja laserowa - co robić po zabiegu?
Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa – co robić po zabiegu?

593Views

Depilacja laserowa jest zabiegiem, którego przeprowadzenie nie zajmuje współcześnie wiele czasu. Zwykle można też usłyszeć, że jest to zabieg niekłopotliwy, po którym można natychmiast zacząć funkcjonować w charakterystyczny dla siebie dotychczas sposób. Czy oznacza to, że już po opuszczeniu gabinetu możemy o nim zapomnieć? Okazuje się, że nie jest to aż tak proste.

 

Jeśli interesuje nas depilacja laserowa w gabinecie Medilaser możemy mieć pewność, że już po zabiegu zostaniemy poinformowani o tym, co możemy robić, a z jakimi aktywnościami powinniśmy się wstrzymać przynajmniej na jakiś czas. Zaskoczyć nie powinno nas choćby zaczerwienienie, jakie może pojawić się po zabiegu. Jest ono naturalną reakcją organizmu, a tym samym można liczyć na to, że ustąpi samoczynnie po dwóch lub trzech dniach. Z podrażnioną skórą powinniśmy jednak obchodzić się maksymalnie delikatnie. Już w gabinecie warto spytać o kosmetyki, jakie wolno nam stosować. Należy też pamiętać, że z całą pewnością powinniśmy odstawić te, których bazą jest sporytus.

http://wmkiw.pl/jazda-na-niemieckich-tablicach-z-polskim-ubezpieczeniem-czy-to-mozliwe/ https://antonraby.com/fotel-wiszacy-rattanowy-niebanalny-mebel-na-taras/ https://benmizrachi.com/krzeslo-sznurkowe-prosty-sposob-na-niebanalny-taras/